JAK MO¯NA NAS WESPRZEÆ?

Codzienne dzia³ania ¦wietlicy Socjoterapeutycznej, M³odzie¿owego Klubu Wspierania Rozwoju Osobistego oraz Pracy Podwórkowej finansowane s± w g³ównej mierze z dotacji Urzêdu Miasta w Katowicach. Pozwala nam to na op³acenie mediów, wy¿ywienie dla podopiecznych, wynagrodzenia dla pracowników zatrudnionych na umowy o pracê. Niewielk± czê¶æ dotacji jeste¶my w stanie przeznaczaæ na organizacjê dodatkowych zajêæ, warsztatów i wycieczek. Wp³ywy z tytu³u 1,5 % oraz darowizny od firm i osób prywatnych umo¿liwiaj± nam wzbogacenie codziennej oferty zajêæ, wyposa¿enie i remonty pomieszczeñ, z których korzystaj± dzieci i m³odzie¿. Zale¿y nam na tym, aby nasi podopieczni mogli rozwijaæ swoje kompetencje w ró¿nych dziedzinach, realizowaæ swoje pasje, zdobywaæ nowe do¶wiadczenia. Marzy siê nam mo¿liwo¶æ zatrudnienia dodatkowych specjalistów (psychoterapeuty, arteterapeuty, logopedy) oraz regularne zajêcia taneczne i treningi pi³ki no¿nej.

Zapraszamy do wspó³pracy z nami osoby zainteresowane wspieraniem jednej z najstarszych organizacji pozarz±dowych w Katowicach. Ka¿da forma wsparcia jest dla nas niezwykle istotna, gdy¿ realnie wp³ywa na wzbogacenie naszych dzia³añ. Zachêcamy do wspó³pracy dzia³aj±ce lokalnie firmy i organizacje. Jeste¶my otwarci na:

• wolontariat, w tym wolontariat pracowniczy,
  • organizacjê przedsiêwziêæ akcyjnych (prezenty ¶wi±teczne, wyjazdy i wycieczki wakacyjne),
  • wsparcie w formie darowizny rzeczowej lub finansowej,
  • wspóln± realizacjê projektów i programów grantowych.

Nasz numer konta:

SWIFT NESBPLPW