WOLONTARIAT W "GNIE¬DZIE"

(3kB)

Zachêcamy do podjêcia wolontariatu we wszystkich naszych trzech placówkach wsparcia dziennego. Ka¿da osoba do pomocy jest na wagê z³ota. Nie ma dla nas znaczenia dotychczasowe do¶wiadczenie i wiek. Wspó³pracujemy na co dzieñ zarówno z licealistami, jak równie¿ ze studentami Uniwersytetu III Wieku. Wa¿ne dla nas jest zaanga¿owanie i uczciwo¶æ. Jeste¶my przekonani, ¿e ca³ej reszty mo¿na siê nauczyæ.

W czym mo¿na nam pomóc?
  • w odrabianiu zadañ domowych z dzieæmi,
  • w korepetycjach z jêzyków obcych (szczególnie z jêzyka angielskiego),
  • w prowadzeniu ciekawych warsztatów,
  • w prowadzeniu zajêæ sportowych (szukamy trenera pi³ki no¿nej),
  • w spêdzaniu czasu z dzieæmi (na rozmowach i grach),
  • w organizacji imprez, zabaw i konkursów,
  • w przygotowywaniu posi³ków,
  • w ma³ych i du¿ych remontach.

Co zapewniamy?
  • rozwój zawodowy i osobisty,
  • ¶wietn± atmosferê,
  • wspó³pracê z otwartym i m±drym zespo³em merytorycznym,
  • sporo satysfakcji,
  • umowê wolontaryjn±.

Mamy wieloletnie, dobre do¶wiadczenie we wspó³pracy z wolontariuszami, którzy czuj± siê u nas dobrze, mog± rozwijaæ swoje kompetencje spo³eczne, realizuj± swoje pasje i zara¿aj± nimi naszych podopiecznych. Posiadamy Certyfikat Organizacji Przyjaznej Wolontariuszom "Dobry wolontariat" przyznany przez Fundacjê Pracowni Badañ i Innowacji Spo³ecznych "Stocznia" oraz Ogólnopolsk± Sieæ Centrów Wolontariatu , co oznacza, ¿e dbamy o wysok± jako¶æ wolontariatu w naszych placówkach, jeste¶my dobrze przygotowani do wspó³pracy z nimi i potrafimy odpowiednio zarz±dzaæ ich prac±. Mamy do¶wiadczenie we wspó³pracy z firmami, które zrealizowa³y u nas wiele projektów na zasadzie wolontariatu pracowniczego, dbaj±c jednocze¶nie o pozytywny wizerunek i spo³eczn± odpowiedzialno¶æ biznesu. Zdobyli¶my III miejsce w ogólnopolskim konkursie "Wspólnie budujemy kapita³ spo³eczny" organizowany przez Fundacjê Duende. Osoby zainteresowane wspó³prac± z nami w ramach wolontariatu zapraszamy do kontaktu:
    fundacja.gniazdo@gmail.com

O szczegó³ach chêtnie opowiemy na spotkaniu przy herbacie w siedzibie fundacji.
    Zapraszamy!!!

(24kB)