KLUB "BEZPIECZNA PRZYSTA"

Bezpieczna "Przysta" - klub dla m這dzie篡 pochodzenia ukrai雟kiego

Klub M這dzie穎wy "Bezpieczna Przysta" to nowe miejsce na mapie Katowic. Przeznaczony jest dla m這dzie篡, kt鏎a wymaga wsparcia i pomocy w zwi您ku z nag陰 zmian sytuacji 篡ciow i konieczno軼i przyjazdu do Polski. Zaj璚ia i warsztaty dedykowane s dla m這dych ludzi zainteresowanych aktywnym sp璠zaniem czasu wolnego, nabywaniem nowych umiej皻no軼i i poszerzaniem kr璕u znajomych. Ich celem jest odkrycie w豉snego potencja逝 oraz rozbudzenie postawy tw鏎czej i aktywno軼i spo貫cznej. Ca這嗆 w formie dobrej zabawy w atmosferze wzajemnego szacunku i 篡czliwo軼i.

Oferta:

• Zapewniamy opiek do鈍iadczonej kadry.
  • Wspieramy m這dzie w przezwyci篹aniu trudno軼i w nauce.
  • Zapewniamy korepetycj oraz pomoc w przygotowaniu do szkolnych egzamin闚.
  • Cykl warsztat闚 rozwijaj帷ych zainteresowania, pasje i talenty (m.in. taneczne, sportowe, kulinarne, fotograficzne, tw鏎cze)
  • Cykl wyj嗆 i wycieczek (m.in. 軼ianka wspinaczkowa, basen, kino, teatr, wrotkarnia.
  • Stale wsp馧pracujemy z rodzicami lub opiekunami wychowank闚.
  • Pomoc psychologa w sytuacjach kryzysowych, rodzinnych, r闚ie郾iczych i osobistych.
  • Zapewniamy dw鏂h posi趾闚 przygotowywanych w ramach warsztat闚 kulinarnych ze 鈍ie篡ch i warto軼iowych sk豉dnik闚, zgodnie z zasadami racjonalnego od篡wiania.

Godziny otwarcia:
  • od poniedzia趾u do czwartku w godzinach 15.00-19.00,
  • w pi徠ek w godzinach 14.00-18.00
  • w dni wolne od nauki (ferie, wakacje, przerwy 鈍i徠eczne) w godzinach 12.00-16.00.

Zadanie finansowane ze 鈔odk闚 Funduszu Narod闚 Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF.
(29kB)