KLUB "BEZPIECZNA PRZYSTAÑ"

Bezpieczna "Przystañ" - klub dla m³odzie¿y pochodzenia ukraiñskiego

Klub M³odzie¿owy "Bezpieczna Przystañ" to nowe miejsce na mapie Katowic. Przeznaczony jest dla m³odzie¿y, która wymaga wsparcia i pomocy w zwi±zku z nag³± zmian± sytuacji ¿yciow± i konieczno¶ci± przyjazdu do Polski. Zajêcia i warsztaty dedykowane s± dla m³odych ludzi zainteresowanych aktywnym spêdzaniem czasu wolnego, nabywaniem nowych umiejêtno¶ci i poszerzaniem krêgu znajomych. Ich celem jest odkrycie w³asnego potencja³u oraz rozbudzenie postawy twórczej i aktywno¶ci spo³ecznej. Ca³o¶æ w formie dobrej zabawy w atmosferze wzajemnego szacunku i ¿yczliwo¶ci.

Oferta:

• Zapewniamy opiekê do¶wiadczonej kadry.
  • Wspieramy m³odzie¿ w przezwyciê¿aniu trudno¶ci w nauce.
  • Zapewniamy korepetycjê oraz pomoc w przygotowaniu do szkolnych egzaminów.
  • Cykl warsztatów rozwijaj±cych zainteresowania, pasje i talenty (m.in. taneczne, sportowe, kulinarne, fotograficzne, twórcze)
  • Cykl wyj¶æ i wycieczek (m.in. ¶cianka wspinaczkowa, basen, kino, teatr, wrotkarnia.
  • Stale wspó³pracujemy z rodzicami lub opiekunami wychowanków.
  • Pomoc psychologa w sytuacjach kryzysowych, rodzinnych, rówie¶niczych i osobistych.
  • Zapewniamy dwóch posi³ków przygotowywanych w ramach warsztatów kulinarnych ze ¶wie¿ych i warto¶ciowych sk³adników, zgodnie z zasadami racjonalnego od¿ywiania.

Godziny otwarcia:
  • od poniedzia³ku do czwartku w godzinach 15.00-19.00,
  • w pi±tek w godzinach 14.00-18.00
  • w dni wolne od nauki (ferie, wakacje, przerwy ¶wi±teczne) w godzinach 12.00-16.00.

Zadanie finansowane ze ¶rodków Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF.
(29kB)